РАЗОМ ДО РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ІЗ ЗОЛОЧІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ

06.02

Сьогодні, 6 лютого 2024 року, представники ГО «Спілка ветеранів АТО» разом із Золочівською громадою обговорили спільні кроки щодо підтримки ветеранів.

В рамках реалізації проекту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» акцент зробили на важливості психологічної підтримки для ветеранів, підкреслюючи розуміння комбатантами необхідності консультацій психолога.

«Для ветеранів дуже важливо відвідувати психолога, оскільки це допомагає їм впоратися з емоційними труднощами, стресом та можливими посттравматичними переживаннями – які можуть виникнути внаслідок війни. Психолог надає психологічну підтримку та допомагає ветеранам зберігати емоційне здоров’я, сприяючи їхньому адаптуванню до цивільного життя», – зазначила психолог проєкту Тетяна Бориско.

Також увагу приділили і питанням,пов’язаними з отриманнями ветеранами необхідних документів, довідок із військових частин. В разі виникнення складнощів у цьому питанні, наші фахівці готові надати необхідні консультацію та допомогу.

Представники Золочівської селищної ради подякували ГО «Спілка ветеранів АТО» за проявлену ініціативу і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Ми вітаємо залучення громад до нашого проєкту,в рамках якого ветерани та члени їх родин можуть безкоштовно отримати допомогу.

В реаліях сьогодення, ми приносимо свої співчуття Золочівській громаді стосовно жертв внаслідок нічного ракетного обстрілу з боку окупантів.