РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КОРПУС ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: ЛИШЕ КРОК ДО ЗАПУСКУ 

12.04

В рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” ГО  “Спілка ветеранів АТО”  відвідала реабілітаційний корпус для ветеранів, що розташований на базі госпіталю ветеранів війни у Харкові.

Під час візиту, 12 квітня 2024 року, представники громадської організації мали змогу переконатися у тому, що і корпус, і відповідне обладнання для реабілітації майже повністю готові для прийняття ветеранів. Це і басейн для водних процедур, і обладнання для витягування хребта, і кріокамера, і соляна кімната,а також багато іншого необхідного обладнання для реабілітації.

«Особлива увага приділяється не лише створенню комфортних умов для ветеранів, а й забезпеченню їхнього доступу до необхідних реабілітаційних процедур», – наголосив головний лікар госпіталю ветеранів війни Юрій Федченко.

Нагадуємо, що попередньо команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрічалась із заступником начальника ХОВА Оленою Логвиновою. Вдалося з’ясувати,що для завершення будівництва та підготовки корпусу до експлуатації необхідно провести інженерні роботи, що вимагає узгодження відповідного кошторису на наступній сесії.

«Реабілітаційний корпус стане важливим кроком у покращенні якості реабілітації та життя ветеранів, надаючи їм можливість отримати необхідну підтримку та догляд після повернення з війни. Наша ініціатива свідчить про важливість та потребу в увазі до ветеранів та іхнього здоров’я»,- підкреслив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» та фахівець з питань медичної реабілітації та лікування Юрій Даніленко.