РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КОРПУС ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ: НАСТУПНІ КРОКИ 

07.06

ГО “Спілка ветеранів АТО” активно працює над забезпеченням належної реабілітації ветеранів російсько-української війни на Слобожанщині. Попри завершення будівництва та оснащення реабілітаційного корпусу у 2021 році, його досі не введено в експлуатацію. Протягом трьох років корпус залишався невикористаним через необхідність проведення додаткових інженерних робіт.

1 квітня 2024 року наша команда зустрілась із заступницею начальника Харківської ОВА Оленою Логвиновою, директором госпіталю та представниками НСЗУ. Обговорювали можливості якнайшвидшого запуску корпусу. 

Основною проблемою була відсутність коштів на завершення робіт, проте зараз вже завершено складання кошторису на проведення необхідних ремонтних робіт та реконструкції, і він переданий до Харківської Обласної Ради.

«Зважаючи на ситуацію, що складається у нас на Слобожанщині, ГО «Спілка ветеранів АТО» продовжує працювати над скорішим введенням в експлуатацію другого корпусу Госпіталя. Адже для нас важливі саме захисники України – Ветерани і їх здоров’я. Зараз, за наданою нам інформацією, завершено складання кошторису на проведення необхідних ремонтних робіт та реконструкції для введення в експлуатацію даного реабілітаційного корпусу. Кошторис вже переданий до Харківської Обласної Ради. Очікуєм ухвалення рішення щодо виділення коштів на найближчій сесії обласної Ради, яка має відбутися наприкінці червня. Тримаймо це питання на своєму контролі», – наголосив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко.

Введення цього корпусу в експлуатацію є надзвичайно важливим зважаючи на ситуацію на Харківському фронті. Ветерани, які повертаються з війни, потребують якісної медичної допомоги та реабілітації. Новий корпус оснащений сучасним обладнанням, яке дозволить забезпечити належний догляд та підтримку нашим захисникам!