РЕАБІЛІТАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ У ХАРКІВСЬКІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ №18 

03.04

В рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» 3 квітня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із директором Оленою Полупан та працівниками Харківської міської поліклініки №18 з метою дослідження можливостей для реабілітації ветеранської спільноти. Під час заходу було відзначено, що кожен громадянин України має можливість звернутися до лікарні, попередньо записавшись на консультацію.

Зокрема, кожен пацієнт має право на отримання направлення від свого сімейного лікаря на консультацію з лікарем фізичної реабілітаційної медицини або на медичну реабілітацію за наявності відповідних показань. Після консультації лікар складає індивідуальний план лікування, у якому беруть участь ерготерапевт, фізичний терапевт, психотерапевт, а також клінічний психолог і психіатр. Планується створення повного реабілітаційного корпусу та басейну, проекти яких були представлені команді Спілки ветеранів АТО.

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» та фахівець з питань медичної реабілітації та лікування Юрій Даніленко наголосив, що наявність таких можливостей у міській лікарні є великим кроком уперед у підтримці та допомозі ветеранам. Будь-який ветеран може звернутися за допомогою та отримати необхідні послуги для повноцінного відновлення після служби.