РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ДОНЕЦЬ 

18.03

З метою розширення комунікацій з громадами Харківщини, 14 березня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із представниками Донецької селищної ради.

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» та фахівець з питань медичної реабілітації та лікування Юрій Даніленко наголосив, що здоровими з війни не повертаються і піклуватись про ветеранів, яких з кожним днем повертається все більше, потрібно вже зараз.

«Зі свого боку ми надаємо можливість пройти курс фізичної реабілітації у центрі «Фортіс».Це є абсолютно безкоштовним і ветеран зможе фізично відновитись після поранення або підготуватись до встановлення протезу після ампутації».

В рамках зустрічі ми презентували інші напрямки нашої роботи,такі як психологічна,юридична допомога.Вирішення питань стосовно оскарження рішень ВЛК та МСЕК.

Представники Донецької громади презентували свої напрямки матеріальної допомоги військовослужбовцям та членами їх родин і подякували за візит та корисну інформацію.

«Ми дякуємо вам за проведений захід і презентацію діючих допомог,якими можуть скористатись ветерани та члени їх родин вже зараз.Сподіваємось на подальшу співпрацю і зміцнення зв’язків!», – відзначила керуюча справами виконавчого комітету Донецької селищної ради Наталя Черненко.