РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН 

07.05

ГО «Спілка ветеранів АТО» продовжує активну роботу над реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина». Цього разу, 7 травня 2024 року, команда презентувала свій проєкт у Холодногірському районі.

В рамках зустрічі ми обговорили ключові аспекти допомоги, які надаються в рамках проєкту. Особливу увагу було приділено психологічній та юридичній підтримці, а також допомозі у вирішенні питання проходження ВЛК та МСЕК. Під час презентації було наголошено, що усі напрямки роботи ГО «Спілка ветеранів АТО» доступні як онлайн по всій Україні, так і офлайн у Харкові.

«Ми вважаємо важливим піклуватися про ветеранів зараз, оскільки вони зіткнулися з багатьма викликами при поверненні до цивільного життя. Ми готові допомогти їм адаптуватися та підтримати їх на шляху реінтеграції, надаючи необхідні ресурси та консультації», – наголосив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко.

Представники Холодногірського району подякували за презентацію проєкту та висловили сподівання на подальшу співпрацю. Вони підкреслили важливість таких ініціатив для підтримки ветеранів та їхніх родин і відзначили прагнення розвивати співпрацю з ГО «Спілка ветеранів АТО» в майбутньому.