РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ІНДУСТРІАЛЬНИЙ РАЙОН 

13.03

13 березня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» провела зустріч із  представниками адміністрації та соціальних служб Індустріального району міста Харкова.

Метою зустрічі було встановлення комунікації з місцевою громадою задля надання допомоги ветеранам в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

«Зараз все більше ветеранів повертається і стикається з питаннями підтримки та допомоги, на які вони можуть розраховувати за поверненням з фронту. Нам необхідно забезпечити їм доступ до необхідних послуг та допомоги, які можуть сприяти їх інтеграції у цивільного життя. Також завдяки пільгам ветерани зможуть скористатися медичною допомогою та іншими перевагами», – зазначив ветеран, депутат Харківської міської ради Руслан Агібалов.

Представники Індустріального району надали інформацію щодо роботи програми «Адмінсервіс «Ветеран». Завдяки ньому ветерани та членах їх родин можуть отримати пільги та послуги, які надаються на державному та місцевому рівнях.

В рамках зустрічі вдалося обговорити можливість співпраці задля вирішення проблематики лікування та реабілітації ветеранів.

Зустріч підтвердила важливість співпраці між громадськими організаціями та місцевими органами влади у підтримці ветеранів. Подальша координація та обмін інформацією між сторонами може сприяти ефективнішому забезпеченню потреб ветеранів та їхньому успішному відновленню у цивільному житті.