РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ІЗЮМЩИНА

22.02

Разом із представниками Ізюмської громади 22 лютого 2024 року зустрілись команда ГО «Спілка ветеранів АТО» задля обговорення основних потреб , які наразі існують у ветеранів громади.

В рамках проекту «Реінтеграції ветеранів: Слобожанщина» ветерани можуть отримати безкоштовну юридичну психологічну допомогу, а також консультації з питань житлово-комунальних пільг та проходження фізичної реабілітації.

Психолог проекту Мар’яна Савицька зазначила: «Психологічна реабілітація ветеранів включає в себе терапевтичні сесії та навчання стратегії подолання стресу. Це допомагає ветеранам зменшити симптоми посттравматичного стресового розладу, покращити міжособистісні відносини та забезпечити їхню успішну інтеграцію у цивільне життя».

Представники ГО «Спілка ветеранів АТО» акцентували увагу на тому,що працюють за принципом «рівний – рівному». Команда організації включає в себе як ветеранів російсько-української війни,так і дружин військовослужбовців, тому розуміють всю важливість підтримки та допомоги тим,хто повертається з війни.

«Я сама є дружиною військовослужбовця, і я знаю на скільки складно відновитись ветеранам після повернення до цивільного життя. У нашій організації працюють ветерани, які самі проходили весь цей важкий шлях і розуміють,які труднощі та проблеми існують у військовослужбовці. Ми тут, щоб підтримати та допомогти нашим ветеранів», – наголосила Голова ГО «Дружини ветеранів» Ольга Лехан.

Наш проект сприяє створенню відкритого простору для висловлення потреб і питань, що стосуються ветеранів та їх родин. Взаєморозуміння є ключовим елементом успішної реінтеграції, і ми вдячні Ізюмській громаді за цей важливий крок у підтримці наших ветеранів.