РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ЛОЗОВА 

21.03

Разом із представниками Лозівської громади 21 березня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась задля обговорення подальших шляхів допомоги ветеранам та членам їх родин.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ашот Керопов розповів,що була затверджена Програма соціальної підтримки Захисників та Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на 2024-2026 роки в Лозівській міській територіальній громаді.

В свою чергу команда ГО «Спілка ветеранів АТО» презентувала проект «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина»,в якому надають можливість ветеранам та членам їх родин отримати безкоштовні психологічні, медичні консультації.Можливість пройти курс фізичної реабілітації,а також онлайн-курси стосовно відкриття ветеранського бізнесу.

Одним із пріоритетних напрямків роботи є саме юридичні консультації.

«Ветеранам та їх сім’ям, а також членам сімей загиблих і безвісті зниклих, потрібні юридичні консультації з різних причин. Перш за все, це може включати отримання правової допомоги у вирішенні питань щодо отримання соціальних виплат, пенсій, компенсацій, житлових питань та інших правових аспектів, пов’язаних з їх статусом та становищем. Також важливо забезпечити їх захист у сфері працевлаштування, вирішення житлових, майнових та сімейних питань, а також в справах, пов’язаних з отриманням медичної допомоги та іншими аспектами», – наголосила юрист проекту Діана Гов‘яда.

Дякуємо Лозівській громаді за активну залученість до підтримки ветеранів та їх родин.