РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ЛЮБОТИН

27.02

27 лютого 2024 року разом із представниками Люботинської міської ради команді ГО «Спілка ветеранів АТО» вдалося обговорити основні питання ветеранів громади.

«Зараз ми плідно працюємо над соціальною адапацією ветеранів. Задля цього ми ініціюємо психологічну підтримку, допомагаючи ветеранам подолати емоційні труднощі після служби. Безкоштовні юридичні консультації у рамках проєкту допомагають вирішувати правові питання та забезпечують ветеранів правовою захищеністю. Проект також забезпечує можливість фізичної реабілітації, щоб допомогти ветеранам швидше відновити свою фізичну активність після ампутацій та поранень. Соціальна інтеграція в рамках проєкту сприяє зміцненню соціальних зв’язків ветеранів», – наголосила Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан.

В свою чергу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рубан Вячеслав подякував за ініціативу ГО «Спілки ветеранів АТО» та зазначив, що спільна робота з реінтеграції ветеранів є важливим кроком у покращенні їхнього життя після повернення з фронту.

Ми дякуємо громаді за прийом і підкреслюємо, що саме спільними зусиллями місцевої влади та громадських організацій можна забезпечити сприятливі умови адаптації для ветеранів та членів їх родин.