РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: МАЛА ДАНИЛІВКА

23.04

Команда ГО “Спілка ветеранів АТО” в рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” 23 квітня 2024 року провела зустріч із працівниками соціальних служб Малої Данилівки. Метою цієї зустрічі було ознайомлення з поточними програмами підтримки ветеранів у громаді та презентація власного проєкту з реінтеграції ветеранів та членів їх родин.

«Під час зустрічі представники ГО “Спілка ветеранів АТО” обговорили різні аспекти реінтеграції ветеранів та поцікавились, як соціальні служби Малої Данилівки допомагають ветеранам. Обговорювались існуючі програми підтримки, а також можливі сфери співпраці між громадською організацією та соціальними службами»,– розповів Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко.

Презентація проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” допомогла надати більш ясне уявлення про ініціативи ГО “Спілка ветеранів АТО”, спрямовані на підтримку та реінтеграцію ветеранів громади. Представники соціальних служб Малої Данилівки отримали можливість поставити запитання, висловити свої думки та запропонувати ідеї для співпраці.

Важливість взаємодії між громадами та громадськими організації підкреслюється необхідністю забезпечити ветеранів ефективною підтримкою та надати їм можливості для успішної реінтеграції в суспільство.