РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: МАЛИНІВКА

18.04

18 квітня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» відвідали Малинівську громаду.

Основною ціллю візиту було проінформувати представників соціальних служб стосовно діючого проєкту по допомозі ветеранам та членам їх родин.

«Потрібно вже зараз створювати комплексні стратегії, що враховує всі аспекти інтеграції ветеранів: від забезпечення медичної та психологічної допомоги до надання освітніх та професійних можливостей. Ця стратегія має включати спеціалізовані програми, законодавчі ініціативи та підтримку з боку уряду, громадськості та бізнесу»,- наголосив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Даніленко.

Враховуючи ці аспекти,ми реалізовуєм проєкт,в якому безкоштовно допомагаємо психологічно, юридично, соціально та медично ветеранам та членам їх родин. Забезпечуємо консультації стосовно відкриття ветеранського бізнесу. Надаємо доступ до безкоштовної фізичної реабілітації після поранень та ампутацій.

Важливо починати піклуватись про ветеранів вже зараз. Підтримка і спільна робота громад і громадських організацій є ключем до успішної реінтеграції ветеранів у цивільне життя.