РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: НАТАЛИНЕ

19.03

19 березня 2024 року представники військової адміністрації та соціальних служб Наталинської громади разом із командою ГО «Спілка ветеранів АТО» провели обговорення питань стосовно повернення ветеранів до цивільного життя.

В рамках заходу ветерани розповіли щодо лікування у Харківському обласному госпіталі ветеранів війни та проходження медичної реабілітації в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни в с. Циблі Київської області.

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» та фахівець з медичної реабілітації та лікування Юрій Даніленко розповів алгоритм оформлення неохідних документів та процесу щодо можливості пройти курс лікування у ветеранському шпиталі,попередньо записавшись на нього.

«Питання із роботою центру ветеранів війни у с. Циблі нам також вдалося з’ясувати. Наразі центр приймає саме діючих ветеранів і проводить лікування саме з ними. Пройти реабілітацію  демобілізованим військовослужбовцям поки що можливості немає».

Начальник сільської військової адміністрації  Птишник Володимир та представники громади подякували за захід і за презентацію саме діючого проекту,в якому ветерани та члени їх родин можуть отримати допомогу вже зараз.