РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: НОВА ВОДОЛАГА

21.02

В рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» 20 лютого 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілись із представниками Нововодолазької селищної ради.

Протягом заходу ми змогли ознайомити громаду з основними напрямками нашої роботи та алгоритмами дій після повернення ветернів з фронту.

«При взаємодії з родинами загиблих та безвісті зниклих захисників важливо виявляти високий рівень чутливості та професійності. Висловлюйте співчуття, уникаючи платонічних фраз, і уважно слухайте їхні потреби. Створюйте безпечний простір для вираження емоцій та забезпечуйте психологічну підтримку, спираючись на ефективні техніки комунікації та емпатії.Якщо громада має необхідність консультації соціальних служб стосовно культури спілкування із сім’я загиблих чи полонених військових,ми маємо досвід проведення таких заходів і можемо вам в цьому допомогти», – зазначила психолог проєкту Наталія Шуба.

Зустріч із Нововодолазькою громадою, як ми сподіваємося, відкриє нові можливості взаємодії і допомоги ветеранам та членам їх родин.

Дякуємо громаді за об’єднання зусиль у нашій спільній місії –  підтримки тих, хто повертається з фронту та їх сімей.