РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: НОВОБАВАРСЬКИЙ РАЙОН

20.03

Враховуючи велику кількість ветеранів та їхні потреби, 20 березня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із представниками Новобаварського району міста Харкова задля поширення інформації щодо діяльності проекту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

З огляду на актуальність проблем з отриманням посвідчення УБД, звільненням з військової частини та оформленням відповідних пільг ветеранами, голова ГО «Спілка інвалідів – учасників АТО «Непереможні» та фахівець з питань пільг Руслан Агібалов розповів про основні алгоритми дій в таких ситуаціях.

«Проблема отримання посвідчення учасника бойових дій ветеранами є серйозною, оскільки доступ до цього документа може визначати їхні права на різноманітні пільги та допомогу. Велика кількість звернень свідчить про те, що процес отримання посвідчення не завжди простий. Я маю власний досвід у роботі з цією проблематикою, оскільки сам воював, і звільнявся не один місяць. Хлопці можуть звертатись до мене в разі виникнення питань або проблем. Мої знання та досвід можуть стати цінним ресурсом для тих, хто шукає підтримки у цій справі».

В рамках зустрічі ми також проговорили інші актуальні та безкоштовні напрямки нашої роботи, які можуть допомогти ветеранам, членам їх родин, членам сімей загиблих та безвісті зниклих військовослужбовців. Наголосили на потужній роботі наших адвокатів, юристів, психологів. А також проінформували стосовно можливості безоплатно пройти курс фізичної реабілітації після поранень та ампутацій.

Сподіваємося на співпрацю із Новобаварським районом міста Харкова для успішного вирішення питань ветеранів та членів їх родин.