РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ПЕЧЕНІГИ 

11.04

В рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» команда ГО «Спілка ветеранів АТО» завітала до Печенізької селищної ради із метою поширення інформації щодо діючого проєкту допомоги ветеранам та членам їх родин.

Разом з представниками громади нам вдалося обговорити основні проблемні питання ветеранів. Ми наголосили на безкоштовних юридичних, психологічних, медичних та фізичних консультаціях. Консультаціях з питань проходження ВЛК, МСЕК, отримання посвідчення УБД та пільг.

Психолог проєкту Наталія Шуба наголосила на можливості проведення безкоштовного тренінгу «Безконфліктна комунікація із ветеранами» для працівників селищної ради, соціальних служб та пенсійного фонду.

«Проведення тренінгу із безконфліктної комунікації з ветеранами важливе, оскільки допоможе працівникам соціальних служб надати необхідну підтримку та повагу у спілкуванні із військовослужбовцями. Це може полегшити ветеранам доступ до необхідних послуг та ресурсів, а також забезпечити більш емоційну та психологічну підтримку у вирішенні їхніх потреб та проблем».

Представники громади були вдячні за наші ініціативи та виявили бажання співпраці та спільної підтримки ветеранів та їх родин.