РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: САЛТІВСЬКИЙ РАЙОН 

09.05

З метою поширення інформації стосовно діючого проєкту підтримки ветеранів України, 9 травня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» завітала до Салтівського району міста Харкова.

Разом із представниками району ми обговорили потреби ветеранів та членів їх родин. Особливу увагу приділили саме сім’ям загиблих військовослужбовців.  

Психолог проєкту Наталія Шуба наголосила на важливості психологічної підтримки ветеранів та їх родин.  

«Психологічна підтримка відіграє ключову роль у допомозі ветеранам адаптуватися до мирного життя. Повернення до повсякденних обов’язків може бути складним, оскільки ветерани стикаються з різними емоційними та психологічними викликами. Розуміння та допомога з боку сім’ї, друзів і спеціалістів допомагають їм подолати травми та знайти нові цілі. Надання психологічної підтримки також зміцнює зв’язки в родині, створюючи здоровіші відносини та покращуючи якість життя».

В рамках візиту нам вдалося обмінятись контактами із ветераном, який виявив бажання проходити психологічну реабілітацію онлайн в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина». 

Нагадуємо,що всі види нашої допомоги є безкоштовними для ветеранів та членів їх родин і доступні як офлайн у Харкові,так і онлайн по всій Україні.

Отримати допомогу можна за посиланням: https://svato.kh.ua/

Такі ініціативи є надзвичайно важливими для підтримки ветеранів та їх родин, допомагаючи їм відновитися та знайти нові можливості у мирному житті. Ми продовжуємо працювати над розширенням наших програм, щоб забезпечити підтримку для всіх, хто цього потребує.