“РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: СЛОБОЖАНЩИНА” У БЛИЗНЮКАХ

14.12

Сьогодні, 14 грудня 2023 року, представники Громадської Організації “Спілка ветеранів АТО” в рамках реалізації проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” мали можливість відвідати Близнюківську територіальну громаду. Цей візит став ще одним кроком у втіленні системної програми з підтримки та реабілітації для ветеранів, які проживають у Харківській області.  

В ході спілкування з представниками органів місцевого самоврядування, закладів та організацій , які мають опікуватися ветеранами, значну увагу було приділено питанням психологічної реабілітації.

“Важливість психологічної підтримки для тих, хто пережив воєнні події, є значущою і  не може бути переоцінена, – відмітив Голова Близнюківської територіальної громади Геннадій Король (ветеран АТО; брав участь у відбитті нападу РФ у 2022 р.). – Тож, спільно з місцевими органами, ми працюватимемо над забезпеченням доступу до якісної психологічної допомоги для ветеранів та їх родин”. 

Також в ході обговорення члени команди проєкту відмітили ефективну реалізацію Близнюківською ОТГ втілення програми “Соціальна підтримка Захисників і Захисниць України та членів їх сімей”. Ця програма є прикладом турботи та підтримки для тих, хто воює на благо нашої країни. Ми вітаємо та підтримуємо такі ініціативи, оскільки вони допомагають ветеранам та їх сім’ям у важливих аспектах їхнього життя.  

«Сьогоднішня зустріч із представниками Спілки ветеранів АТО є дійсно важливою. Ми обговорили психологічну підтримку для ветеранів та їх сімей, а також важливі аспекти працевлаштування та питання житло – комунальної сфери. Ми сьогодні спрацювали на випередження тих проблем, про які ми ще й не здогадувались на початку нашої зустрічі. Чекаю на подальшу співпрацю для забезпечення належного захисту нашим ветеранам», зазначив Голова Близнюківської територіальної громади Геннадій Король. 

Наша команда продовжує працювати над розвитком і реалізацією проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії , Сполучених Штатів Америки.

На зустрічі були присутні представники Близнюківської територіальної громади:

Близнюківський селищний голова – Король Геннадій

Медичний директор КП «Близнюківська центральна районна лікарня» – Огульцева Тетяна

Начальник Близнюківського  відділу Лозівської філії Харківського обласного Центру зайнятості – Жерноклєєва Олена

Начальник Відділу з питань соціального захисту населення Близнюківської селищної ради – Гришко Олена

Начальник другого відділу Лозівського РТЦК та СП – Горбенко Олексій

Завідувач Відділення соціальної адаптації ЦНСП Близнюківської селищної ради – Єфіменко Наталія

Голова ГО « БАЗИЗ УКРАЇНИ» – Фурман Андрій

Голова БОБФ  «Єдність Близнюківщини» – Ващенко Анатолій

Спеціаліст Близнюківської селищної ради , дружина ветерана – Шаріпова Олена

Інспектор з кадрів Близнюківське КП «Комунальник» , ветеран – Ткач Андрій

Головний спеціаліст другого відділу Лозівського РТЦК та СП – Онишко Ася

А також ветерани України та представники родин загиблих захисників України.

Разом ми зможемо створити середовище, де ветерани та їх родини отримають необхідну підтримку та можливості для повноцінного життя після повернення з фронту.