“РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: СЛОБОЖАНЩИНА” У САВИНЦЯХ

21.12

Під час візиту до Савинської ОТГ у рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, представники ГО «Спілка ветеранів АТО»  мали можливість обговорити з представниками органів місцевого самоврядування , державних інституцій нагальні проблеми й питання підтримки ветеранів та членів їх родин.

Відзначимо, що Савинська ОТГ вже прийняла програму одноразової адресної матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2023-2025 роки.

Водночас із цим, одним з ключових аспектів стало обговорення відсутності програм підтримки ветеранського руху у цій територіальній громаді. Це створює певні проблеми в соціальній інтеграції ветеранів, які повертаються до мирного життя після війни.

«Ця прогалина у підтримці ветеранів потребує невідкладного врегулювання та впровадження ефективних програм, спрямованих на підтримку їхньої реінтеграції. Разом із ГО «Спілка ветеранів АТО» ми будемо сприяти реінтеграції наших захисників та захисниць до цивільного життя» , – коментує начальник Савинської селищної військової адміністрації Супрун Оксана.

Також під час зустрічі обговорювалися актуальні потреби у психологічній допомозі серед ветеранів.
Психолог проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» Ганна – Марія Саппа відзначає : «Підтримка у цьому напрямку є критично важливою для стабілізації та успішної адаптації ветеранів у нових життєвих умовах. Саме тому у рамках нашого проєкту є можливість отримати психологічні консультацій як в офлайн, так і в онлайн форматі».

На заході були присутні представники Савинської територіальної громади:
Супрун Оксана – начальник Савинської селищної військової адміністрації;
Плотнікова Ірина – секретар Савинської селищної ради;
Онищенко Ірина – начальник відділу соціального захисту Савинської селищної ради;
Кабашний Роман – голова Ізюмського районного відокремленого підрозділу ГО “Спілка ветеранів АТО”.

Наша команда продовжує працювати над розвитком і реалізацією проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина», спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Сполучених Штатів Америки.