РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: СЛОБОЖАНСЬКЕ

09.04

В рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» ГО «Спілка ветеранів АТО» продовжує досліджувати основні питання і проблеми ветеранів у Харкові та Харківській області й можливі шляхи їх вирішення.

9 квітня 2024 року ми завітали до Слобожанської громади,щоб разом із її представниками обговорити потреби ветеранів та членів їх родин й знайти їх рішення.

«Ветеранам важливо проходити психологічну, медичну та фізичну реабілітацію після повернення з фронту з кількох причин. По-перше, це допомагає їм впоратися з травмами та стресом, яких вони могли зазнати під час служби. По-друге, реабілітація сприяє відновленню фізичної форми та функцій, що може покращити якість життя ветеранів і допомогти їм повернутися до звичного ритму життя. Нарешті, це допомагає їм знайти підтримку та спілкування з іншими ветеранами, що може бути важливим для їх соціальної адаптації та психологічного здоров‘я. В рамках нашого проєкту ветерани можуть отримати все це абсолютно безкоштовно», – наголосив голова ГО «Спілка ветеранів АТО» та фахівець з питань медичної реабілітації та лікування Юрій Даніленко.

Представники громади висловили слова підтримки та сподівань на подальшу співпрацю задля більш ефективного вирішення питань ветеранів та членів їх родин.