РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: СОЛОНИЦІВКА

17.04

16 квітня 2024 року в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із представниками Солоницівської селищної ради щодо ознайомлення із діючими програмами інтеграції для ветеранів, які діють у громаді.

Основний акцент ми зробили саме на можливості співпраці для покращення умов життя ветеранів та їхніх сімей, а також обговорили питання доступу до медичних та соціальних послуг. Представники громади проявили великий інтерес до потреб ветеранів і готовність допомогти у вирішенні їх питань.

Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» та депутат Харківської обласної ради Ольга Лехан поділилась своїми враженнями щодо зустрічі: «Нам вдалося обговорити поточні потреби та проблеми ветеранів. Це дуже важливо – почути голос тих, хто пройшов через пекло війни , і сьогодні  ми зобов’язані допомогти їм у вирішенні будь-яких проблем, з якими вони зіткнулися. Візит до Солоницівської громади був надзвичайно важливим і пізнавальним для нас. Ми відчули справжню підтримку та інтерес до ветеранів і підтвердили нашу готовність працювати разом для покращення їхнього життя та інтеграції в громаду».

ГО «Спілка ветеранів АТО» надає можливість ветеранам та членам їх родин отримати безкоштовні юридичні, психологічні та медичні консультації. Забезпечує можливість ветеранам пройти фізичну реабілітацію після поранень та ампутацій.

Можливість співпраці між громадами та ГО «Спілка ветеранів АТО» є ще одною змогою для розширення соціальної підтримки ветеранів. Ця ініціатива відкриває нові горизонти для посилення згуртованості та допомоги ветеранам та членам їх родин.