РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ: ВІЛЬХІВКА 

28.03

28 березня 2024 року команда ГО «Спілка ветеранів АТО» зустрілась із представниками  Вільхівської селищної ради.

Враховуючи збільшення кількості ветеранів війни,а також їх проблемні питання,ми намагаємося донести інформацію якомога ширше про діючий проєкт «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Голова Вільхівської сільської ради Олександр Шмигаль відзначив активну діяльність нашого проєкту і підкреслив важливість допомоги ветеранами та їх родинам вже зараз.

«Ми дякуємо вам за потужну команду і презентацію.Наразі ми вже маємо багато запитів від ветеранів стосовно отримання посвідчення УБД. Також багато з них потребують фізичної реабілітації,психологічної,а також допомоги юристів.Ми раді,що ви донесли до нас цю інформацію і сподіваємося на подальшу співпрацю».

Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» та фахівець з питань медичної реабілітації та лікування Юрій Даніленко розповів, що важливо доносити до ветеранів про діючий проект, який може закрити багато їхніх потреб.

«Всі наші напрямки працюють абсолютно безкоштовно, ми діємо як онлайн у Харкові, так і офлайн по всій Україні.Ми завжди наголошуємо на тому, що наша Спілка є саме ветерансько – орієнтованою спільнотою і ми знаємо ці всі проблеми зсередини, оскільки самі пройшли через них у свій час.Тому звертайтесь! Ми будемо тільки раді допомогти тим, хто потребує цієї допомоги».