Родини загиблих учасників АТО з Харківської області отримують квартири

23.11
Повідомляємо, що згідно державної програми 2511120 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів III групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції» у Харківській області Міністерством соціальної політики України було профінансовано придбання 7 квартир. 
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації І.Л.Райніна від 13.08.2015  року № 362 утворена  робоча група з підготовки списків сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, списків осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, які мають право на отримання житла та визначення оптимальних пропозицій для придбання житла. До складу робочої групи увійшли й представники ГО “Спілка ветеранів АТО”. 
Раді повідомити, що наразі 5 квартир вже придбані і оформлення необхідних документів на право власності членам родин загиблих учасників АТО знаходиться у заключній стадії.
Крім того, по державній програмі 2505140 “Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок” у Харківській області Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції профінансовано придбання 2 квартир. У найближчий час і це питання буде вирішено – й квартири будуть передані бійцям-патріотам.