«Розповідаючи історії ветеранів» – в Харкові почалися зйомки фільму про учасників АТО

23.12

Головними героями документальної кінокартини стали п’ять учасників бойових дій на Донбасі
Автори фільму запропонували бійцям розповісти свої історії для того, щоб ті, хто не був у зоні АТО, і ті, хто звідти повернувся, хоч трохи, але стали ближчими і зрозумілішими одне одному.

Знімальна група працює в Харкові і області, записуючи бесіди з героями фільму в різних місцях – на робочому місці в офісі IT-компанії, вночі на вокзалі, коли бійці повертаються з курсу реабілітації після поранення, або після ранкового обходу в лікарні, де учасники АТО проходять лікування.

У скарбничці творців стрічки вже є кілька історій військовослужбовців. Одна з них – розповідь Андрія Поливаля, бійця, який зміг втекти з полону бойовиків в першу ж ніч.

«Нас шістьох взяли із засідки. Можна було дати чергу, поранити одного, і героїчно загинути. Але я вирішив покласти зброю. Решту хлопців потім обміняли і вони працювали ще в розвідці під Маріуполем і допомогли відстояти місто », – розповідає Андрій Поливаль.

Ефірна прем’єра фільму і вистави, обіцяють автори, відбудеться в кінці лютого на одному з українських національних каналів. Для героїв картини і їх близьких в Харкові пройде допрем’єрний показ.