Розроблена програма з забезпечення житлом учасників АТО на Слобожанщині!

06.04

За сприянням голови Харківськоі обласної державної адміністрації Ігоря Райніна та сумісними зусиллями  Департаменту містобудування та архітектури ХОДА, Державної служби ветеранів війни та учасників АТО у Харківській області, Харківського управління ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та представників ГО “Спілка ветеранів АТО” була розроблена та вже близька до вирішального етапу і втілення програма з забезпечення житлом учасників АТО на Харківщині. Дія цієї програми, за умовами її прийняття та погодження у відповідних структурах, буде розрахована на 3 роки. Не дивлячись на тимчасове припинення фінансування програм будівництва доступного житла в країні, в Харкові та області ця програма буде діяти за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів.

На цей час під безпосереднім керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненко вже була проведена низка обговорень, робочих нарад з питань розробки, погодження та втілення вищевказаної програми. І результат вже є. ГО “Спілка ветеранів АТО” висловлює щиру подяку Євгенію Дем`яновичу за наполегливість у швидкому вирішенні такого “гарячого” та необхідного для учасників АТО питання!

Вже на наступну чергову сесію Харківської обласної ради заплановано винесення для затвердження «Обласної програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016-2018 роки». Сподіваємося на те, що програма з забезпечення житлом учасників АТО буде з порозумінням сприйнята громадою Слобожанщини та підтримана більшістю депутатів обласної ради.