РОЗВИТОК САМОРЕАБІЛІТАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙНИХ НАВИЧОК ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНІВ ТА ЇХ РОДИН

19.03

Відбувся перший блок занять групи, яка виявила бажання навчитися самореабілітації та комунікації з ветеранами та членами їх родин. 

Зусилля декількох організацій, таких як ГС «Консорціум ветеранських організацій Сходу», ГО «Спілка ветеранів АТО» та інших дотичних ветеранських обʼєднань, спрямовані на надання фахівцями професійних знань стосовно розвитку навичок з фізичної і психологічної реабілітації з акцентами на особливостях іх використання ветеранами самостійно. Зокрема, окремих викладачів надав Каразінський університет, з яким попередньо був укладений меморандум про співпрацю. 

Навчальний центр, спеціалізований на підтримці сімей військовослужбовців, в рамках першого заняття акцентував увагу на особливостях психологічної самодопомоги, важливості дотримання червоних ліній у спілкуванні. Психологічна підтримка сімей військовослужбовців є критично важливим аспектом, оскільки вони зазнають особливих стресів та викликів. Дотримання червоних ліній у спілкуванні може допомогти у вирішенні конфліктних ситуацій та збереженні здорових відносин у сім’ї та спільноті.

Почесний Голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Павло Федоров відзначив успішну реалізацію першого блоку занять і підкреслив важливість подальшої роботи в цьому напрямі.

«Ця ініціатива сприяє не лише забезпеченню доступу до якісних послуг психологічної допомоги, але й створюють платформу для обміну досвідом та кращих практик у цій сфері. Підтримка спільноти ветеранів і їх родин має величезне значення, і ці спільні зусилля є важливим кроком у цьому напрямі».