Сьогодні представники ГО «Спілка ветеранів АТО» були присутні на засіданні Координаційної ради

30.01

Сьогодні 30 січня 2017 року представники ГО «Спілка ветеранів АТО» були присутні на засіданні Координаційної ради громадських організацій учасників АТО при облдержадміністрації.

У нараді взяли участь керівник заступника голови ХОДА, керівники структурних підрозділів ХОДА, представники Центру зайнятості, Національної поліції, керівники громадських організацій учасників АТО.

dsc00018-5152x3864-9067 dsc00028-5152x3864-bc4f

В ході наради обговорили питання охорони здоров’я, соціального захисту учасників АТО, працевлаштування, пенсійного забезпечення та інші. Фахівці підвели підсумки роботи за минулий рік. Зокрема мова йшла про реалізацію обласної Програми соціальної підтримки учасників АТО, роботі Харківського обласного центру допомоги учасникам АТО, заходах, які проводилися в регіоні з соціальної та професійної адаптації воїнів, питаннях оздоровлення і психологічної реабілітації. Також в ході наради були намічені плани на майбутнє.

«Глава ХОДА Юлія Світлична приділяє особливу увагу питанням, пов’язаним з підтримкою учасників антитерористичної операції і членів їх сімей. Упевнений, що як би добре і продуктивно не працювала влада в регіоні, абсолютно всі питання охопити складно. Тому за вами – ініціатива і активна позиція.  Ми завжди на зв’язку і завжди готові вам допомогти », – звернувся до керівників громадських організацій учасників АТО Михайло Черняк.

Він також зазначив, що запорука успіху та продуктивної роботи ХОДА та громадських організацій – в системному підході до вирішення тих чи інших питань.

Виконання соціальних зобов’язань перед учасниками АТО – принципова позиція керівництва області.