Сьогодні представники “Спілка ветеранів АТО” нагородили школярів Харківщини

08.12

Сьогодні, 08 грудня 2016 року, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” нагородили грамотами, книгами та новорічними подарунками школярів Харківщини, чиї малюнки і вірші потрапили до видання книги “Мрії про Україну”, які були присвячені бійцям АТО.

На нагородженні були присутні представник Департаменту науки і освіти, ветерани АТО, школярі з представниками шкіл м.Харкова та родичі.

У 2015 році ГО« Спілка ветеранів АТО » разом з Департаментом освіти Харківської міської ради провели конкурс в школах молодших, середніх і старших класів міста Харкова та Харківської області на тему: « Напиши листа солдату ».  Молодша школа малювали малюнки, середняя писали вірші, а старша писали лист солдату. До книги увійшли близько 80 робіт.

Книги з малюнками та віршами дітей  передали воїнам, що несуть службу у зоні антитерористичної операції. Своїми роботами школярі намагалися підтримати військових та нагадати, що вдома на них чекають.

Дякуємо маленьким патріотам за творчій талант та активну громадянську позицію. Приємно, що у цей нелегкий для нашої країни час кожен Українець (дитина) з гордістю усвідомлює, що він є частиною душі українського народу, нашої вільної і незалежної держави.