Ще одне селище учасників АТО започатковано у Харківській області!

23.11
Раді повідомити вам про наступну визначну подію для спільноти учасників АТО у Харківській області!
19 листопада 2015 року за безпосередньою участю представників обласного управління ДержГеоКадастру та ГО “Спілка ветеранів АТО” було проведено жеребкування  та відповідно розпочато процес оформлення документів на земельні ділянки під садівництво (до 12 соток) поблизу с. Руська Лозова Дергачівського району Харківської області. Взагалі земельні ділянки у цьому місці отримають 178 учасників АТО та членів сімей загиблих.
Також у цей день біля 140 бійців-патріотів вже отримали витяги на право власності на земельні ділянки поблизу с. Коротич  – уся процедура реєстрації, оформлення проекту землевідведення, розробки необхідної документації зайняла у хлопців менше 2 місяців!

За це окрема подяка екс-керівнику Харківського обласного управління ДержГеоКадастру – Євгенію Анатолійовичу Оберемку, та керівнику Харківського районного управління ДержГеоКадастру – Ярославу Юрійовичу Штикеру. Сподіваємося, що у найближчому майбутньому ще близько шости сотен  учасників АТО зможуть отримати земельні ділянки у передмісті Харкова – декілька проектів аналогічних селищ учасників АТО вже у розробці.
Нагадуємо, що усі новини – щодо реєстрації, оформлення земельних ділянок та іншу корисну інформацію можна отримати на наших загальних зборах:
щопятниці о 17.00 у Держпромі, 3 під`їзд, 2 поверх, актова зала