Щодо заяви міністра МВС Авакова

06.01

Громада ветеранів російсько-української війни на Сході з подивом сприйняла гучну розповідь Арсена Авакова про “ментовской город Харьков, единый кулак власти, бандюков и националистов”, зроблену ним у рамках візиту в Харків.

Незмінний  міністр МВС України у робочий час робить це офіційне звернення (викладене на сайті МВС) на російській мові, звертаючись до інших державних посадовців – обираючи тональність, співпадаючу із історичною промовою колишнього президента України про “этих козлов, которые постоянно мешают нам жить”.

Власне це основний і дуже наочний підсумок подій 2014 року – який треба сприйняти й осягнути ветеранам АТО/ООС та українцям з активною громадянською позицією.

Чудовий, вже старий російський кінофільм-притча “Убить дракона” на жаль  заснований на реальних подіях, у чому знову маємо переконатися і зробити належні висновки: наступне коло розпочате.

IMG_20210106_100718_225

Сподіваємося, що українські в’язниці вже готові найближчим часом прийняти не поодиноких яскравих особистостей із ССО, а цілі партії націоналістів – і не тільки зі Сходу, але із Заходу, Півдня та Центру нашої держави.

Слава Україні!
Рада ГО “Спілка ветеранів АТО”