Сім’ям заручників бойовиків надають матеріальну допомогу

04.12

На сьогоднішній день в заручниках у незаконних збройних формувань знаходиться 108 осіб (з них військовослужбовців і працівників правоохоронних органів – 61), вважаються зниклими безвісти 495 осіб (з них військовослужбовців і працівників правоохоронних органів – 135).

Такі дані оприлюднив Об’єднаний центр по координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників і встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції.

У той же час СБУ наголошує на необхідності посилення соціального захисту рідних і близьких постраждалих. Голова СБ України Василь Грицак доручив регіональним органам безпеки забезпечити, у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, а також окремими громадянами (за їх згодою), надання необхідної психологічної, медичної, правової допомоги цій категорії громадян, а також всебічно сприяти у вирішенні питань їх соціального захисту.

Зараз органи місцевої влади та самоврядування з ініціативи СБУ опрацьовують можливість виділення до Дня Збройних Сил України (6 грудня) адресної матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців з числа заручників і зниклих без вести в районі проведення АТО.