Сім’ї інвалідів війни та загиблих воїнів АТО отримуватимуть грошову компенсацію для придбання житла

20.10

19 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову “Про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, і які потребують поліпшення житлових умов “.

Про це  повідомили в прес-службі Мінсоцполітики України.

Зазначеним рішенням Уряду надано право сім’ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців АТО отримувати грошову компенсацію за належне їм житло відповідно до Житлового кодексу.

Таким чином сім’ї загиблих учасників АТО і інваліди з числа учасників АТО зможуть самостійно вибирати найбільш прийнятну для них житло і будуть купувати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої Урядом.

У Мінсоцполітики зазначають, що реалізація постанови не потребуватиме додаткових витрат з Держбюджету. Разом з тим прийняте рішення дозволить ефективно використовувати бюджетні кошти та забезпечить можливість уникнути невдоволення житлом, придбаним органами державної влади.

596_377_za_prezhdevremennoe_zaselenie_zhiteley_v_dom