СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ВЕТЕРАНІВ

30.03

Разом із психологами проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» ветерани російсько-української війни взяли участь у заході, спрямованому на соціально-психологічну адаптацію. Проведення таких занять є невід’ємною складовою підтримки та покращення психологічного стану ветеранів після пережитих стресових ситуацій на війні. 

Один зі способів реабілітації – це психологічна сесія, під час якої ветерани мали можливість виконати практичні вправи для зниження рівня стресу та підвищення позитивного настрою. 

Психолог проєкту Наталія Шуба наголосила на важливості позитивного мислення для покращення психічного здоров’я. 

«Виконання практичних вправ, спрямованих на психологічне розвантаження, може допомогти ветеранам змінити свій спосіб мислення, знизити рівень тривоги та депресії, а також збільшити рівень позитивних емоцій.Наш мозок – це м’яз.І ми можемо навчити і прокачати його думати позитивно».

Важливо проводити подібні заходи, оскільки вони сприяють відновленню психологічного здоров’я ветеранів, забезпечуючи їм не лише необхідну підтримку та розуміння, але й навчаючи ефективним стратегіям управління стресом та підвищення позитивного сприйняття життя.