Спільнота учасників АТО привітала з професійним святом колектив санаторію – оздоровчого центру “Березівські мінеральні води”

23.06

Керівництво ГО “Спілка ветеранів АТО” привітало працівників Державного підприємства санаторій “Березівські мінеральні води” із професійним святом – днем медичного працівника.
Голова Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергієв О.С. та керівник Харківського територіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Корсунов Ю.М. прийняли участь у заходах, присвячених цієй події, та подякували усьому робочому колективу курортного санаторія і особистоголовному лікарю  Сердюку Олександру Івановичу за ефективну організацію лікувального процесу, тій допомозі, що щоденно надається учасникам АТО – відвідувачам санаторію.
Взагалі за минулий рік ДП “Березівські мінеральні води” прийняло більше 500 воїнів-патріотів з усіх куточків нашої країни!
У цьому році, як сподівається керівництво санаторію, учасників АТО, які зможуть переконатися у тому, що цей заклад дійсно є одним із накращих в країні, буде вдвічі більше.
Запрошуємо усіх членів нашої організації, за можливістю відвідати цей санаторій – Ви не пожалкуєте, як не пожалкували й ми!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA