Спільнота ветеранів АТО чекає рішення Уряду стосовно постанови 413

05.10

Як ми вже сповіщали, реалізація постанови 413 Кабінету міністрів України, фактично призупинила видачу землі учасникам АТО.

27 вересня 2017 року, в рамках Всеукраїнської акції протесту ветеранів АТО щодо скасування цієї постанови, у багатьох містах України пройшли мирні мітинги та акції ветеранів війни за незалежність нашої держави, в яких ми намагалися довести владі про необхідність враховувати наші думки.

3 1

В реальності, видача землі була єдиною дійсно діючою – і вагомою! пільгою для учасників АТО.

Також 27 вересня у Києві була проведена зустріч представників найбільших громадських організацій учасників АТО з 14 областей України з в.о. голови ДержГеоКадастру України Олегом Цвяхом, на якій були присутні й представники ради ГО “Спілка ветеранів АТО”. Під час цієї зустрічі, керівництво ДержГеоКадастру запевнило, що найближчим часом будуть внесені необхідні зміни до постанови 413, які дозволять розблокувати оформлення землі учасникам АТО.

2 unnamed дл

На цьому тижні, за нашою інформацією, проект змін вже потрапив до міністерства Агрополітики – й ми чекаємо, що Кабінет Міністрів зможе продемонструвати порозуміння з тими, хто власне й відстояв цю державу й владу в ній – прийнявши ці зміни до Дня Захисника України.

Чекаємо новин з Кабміну найближчим часом.