«Спілка ветеранів АТО» були присутні на урочистому відкритті Чемпіонату Харківської області з боксу в КЗ КДЮСШ «ХТЗ» ХОР

02.02

«Спілка ветеранів АТО» були присутні на урочистому відкритті Чемпіонату Харківської області з боксу в Комунальному закладі “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради присвяченого пам’яті загиблих воїнів АТО

На змаганнях було 19 шкіл з найкращих спортсменів Слобожанщини в рамках Чемпіонату з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н., які  виходили до рингу.

IMG_8841 IMG_8863

На відкритті були присутні директор КЗ КДЮСШ «ХТЗ» ХОР, Заслужений працівник ФК та спорту, віце-президент ООФБУ Задорожний Леонід Якович, Директор Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА Кириленко Віталій Володимирович, Голова ради ХОГО «Спілка ветеранів АТО» Сергієв Олександр Сергійович, учасники АТО, гості та вболівальники.

IMG_8855

IMG_8835

«Спорткомплекс має існувати – і це однозначно. Ті завдання і цілі, які стоять перед ним мають виконуватися. Зараз ми повинні якомога більше підростаючого покоління залучати до занять спортом, якісно готувати їх до участі в змаганнях. Хочу відзначити дуже потужний тренерсько-викладацький склад КДЮСШ “ХТЗ”. В свою чергу, обласна державна адміністрація буде робити все можливе, щоб підтримувати та розвивати спорт»- сказав Віталій Кириленко.

IMG_8844

«Дуже приємно зараз знаходитися в цьому залі і бачити майбутніх боксерів, чемпіонів України. Хочу вам побажати терпіння, сил, бути впевненими в собі, завжди говорити правду і бути чесними. Можна не знати багатьох наук і бути освіченою людиною, але не можна бути освіченим, не знаючи історії. Пам’ятаєте історію – це головне!» – сказав Олександр Сергієв.

IMG_8851

«Ми дуже ради бачити вас зараз на відкритті. Сьогоднішній чемпіонат з боксу буде проведено та присвячений пам’яті загиблих воїнів в антитерористичній операції на сході України» – сказав Леонід Задорожний.

IMG_8852