Спілка ветеранів АТО наголошує на необхідності підготовки населення Харківщини до можливого військового протистояння з Росією 

19.04
Концентрація військ Російської Федерації поблизу українських кордонів продовжує зростати. Згідно  із заявою  начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковника Кирила Буданова, до 20 квітня Росія планує стягнути до кордонів з Україною 110 тис. військовослужбовців та розгорнути їх у 56 батальйонно-тактичних груп.
З огляду на той факт, що Росія, окрім ударних десантних частин, підтягнула до наших кордонів артилерію та оперативно-тактичні ракетні комплекси, існує загроза для цивільного населення. Маючи великий досвід обстрілів міст та населення під час військових конфліктів у Чечні, Грузії та Сирії, цілком логічно припустити подібний сценарій в Україні.
Зважаючи на вищезазначені обставини, учасники “Спілки ветеранів АТО” направили відкриті листи до керівництва Харкова та області. Відповідні відкриті звернення були надіслані   Голові Харківської облдержадміністрації Айні Тимчук, Голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну та Секретарю Харківської міської ради Ігорю Терехову.
Наголошуємо, що необхідно якнайшвидше підготувати місто та населення до можливої загрози з боку Росії. Потрібно провести ревізію захисних споруд та нанести на них маркування, а також роз’яснити населенню порядок дій у раз обстрілів та бомбардувань міста.
Ми не повинні повторювати помилки 2014 року – у війні ніхто не залишиться відсторонь.
CamScanner 16-04-2021 16.23_1CamScanner 16-04-2021 16.23_2
CamScanner 19-04-2021 14.23