Спілка ветеранів АТО створить Інститут громадсько-політичної освіти для учасників АТО “ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ”

Нові Лідери - Патріоти до влади - Сапелкін М. С. 2
13.05

ГО “Спілка ветеранів АТО” бере участь у національному телепроекті “НОВІ ЛІДЕРИ” на телеканалі ICTV з програмною ціллю реалізації освітнього проекту “Інститут громадсько-політичної освіти для учасників АТО “ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ”.

Метою програми є надання учасникам АТО освітньої, юридичної, психологічної, та технічної допомоги, з метою участі останніх у громадсько-політичному житті територіальних громад та країни в цілому.

Для реалізації програми будуть залучені кваліфіковані юрист та кризовий психолог, а в якості тренерів діючі депутати з числа учасників АТО для проведення освітніх семінарів та тренінгів для груп учасників АТО, які виявили бажання приймати участь у громадсько-політичному житті.

Ми вважаємо, що саме учасники АТО, як приклад безмежного патріотизму та любові до України повинні приймати безпосередню участь у формуванні об’єднаних територіальних громад, шляхом входження в депутатський корпус відповідних місцевих рад.

В цей не простий для України час гостро відчувається потреба якісних змін у державному та регіональному управлінні. А тому ми закликаємо вас підтримати наш проект «Інститут громадсько-політичної освіти для учасників АТО «Патріоти до влади» у національному телепроекті “Нові Лідери”.

ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Проект «ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ» – це програмна ініціатива ГО «Спілка ветеранів АТО» покликана на створення умов для підвищення активності серед учасників АТО,  з метою залучення останніх до держаного та регіонального громадсько-політичного життя, шляхом проведення курсів підвищення кваліфікації та підготовки до участі у місцевих виборах та працевлаштуванні в органи державної влади. В проекті можуть брати участь усі бажаючі побратими.

ЧОМУ САПЕЛКІН?

Як голові ради ГО «Спілка ветеранів АТО» мені було делеговано повноваження представляти нашу ветеранську громаду та безпосередньо цей проект на загальнодержавному рівні шляхом участі в загальнонаціональному телепроекті «НОВІ ЛІДЕРИ».

ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ВІД ЦЬОГО ОЧІКУЮТЬСЯ?

Беручи участь в телепроекті “НОВІ ЛІДЕРИ” ми, як громадська організація, намагаємось звернути увагу суспільства до того, що саме учасники АТО є потенційними новими лідерами змін в суспільстві, які дійсно люблять свою країну (що вони довели захищаючи її на Сході) і ладні змінювати її на краще. Отримавши увагу та фінансування на реалізацію проекту «ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ» ми зможемо підготувати кваліфіковані кадри з числа усіх бажаючих учасників АТО і надати їм технічну і інформаційну підтримку для їх подальшої участі у виборах до органів місцевого самоврядування а також під час працевлаштування в органи державної влади усіх рівнів.

Більш детально з проектом «ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ» ви можете ознайомитись завантаживши програмну мету та проголосувати за цю ініціативу за посиланням: https://novilidery.com/lider/sapelkin-mikola

Дякуємо за підтримку! Консолідувавши зусилля ми зможемо реалізувати спільну загальнонаціональну мету: ПОБУДОВУ СИЛЬНОЇ І ЗАМОЖНОЇ УКРАЇНИ!