СПІЛЬНА МІСІЯ: ГО «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО» ТА МАРКЕТИНГОВА АГЕНЦІЯ «INWEB» ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

02.02

25 січня 2023 року між ГО «Спілка ветеранів АТО» та Маркетингова агенція «Inweb» був укладений меморандум про співпрацю в рамках проекту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Метою підписання меморандуму стала допомога у поширенні інформації про ту підтримку, яку можуть отримати ветерани і їх родини в рамках проекту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”. Наша основна ціль – привернути увагу людей, залучити волонтерів, а також розповісти про свої соціальні проєкти та підняти впізнаваність організації. Для досягнення вище зазначених цілей ми домовились про співпрацю в сфері інтернет-маркетингу в межах програми Google for Nonprofits.

«Ця співпраця надає нам змогу не лише ефективно розповідати про наші соціальні проєкти, але й значно розширювати впізнаваність організації серед широкого загалу.
Важливо відзначити, що ваша підтримка в інтернет-просторі дозволяє нам ефективно сприяти тим, хто потребує допомоги, і формувати позитивний вплив на наше суспільство. Разом ми здійснюємо значущі кроки у покращенні якості життя ветеранів та їх родин!», – зазначив Голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв.

Ми вдячні Маркетинговій агенції «Inweb» за можливість працювати разом та спільно втілювати наші ідеї!