СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ВІДНОВЛЕННЯ: МЕДИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОБ’ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ

27.12

В рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина» відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ГО “Спілка ветеранів АТО” та ГО “Спілка медиків АТО/ООС” .

«Стан здоров’я ветеранів залишається пріоритетним. В центрі уваги ГО «Спілки медиків АТО/ООС» та ГО «Спілка ветеранів АТО» – перш за все підвищення стану ментального здоров’я ветеранів, а також проведення заходів з фізичної, психологічної, та медичної реабілітації. Хто, як не медики, котрі повернулися з фронту, знають і розуміють ті проблеми, які виникають після закінчення військової служби. Серед членів нашої організації є як і професійні психологи та психіатри, так і фахівці інших лікарських спеціальностей, які можуть кваліфіковано надати реабілітаційну допомогу військовослужбовцям», – стверджує Голова ГО «Спілка медиків АТО/ООС» Сергій Усенко.

Долучення відповідних фахівців забезпечує якісну консультацію ветеранам стосовно процесів лікування та реабілітації .

«Підписання Меморандуму є кроком до покращення ситуації у медичній сфері, в реабілітації ветеранів. Наша спільна робота дозволяє отримати необхідні ресурси для ще більш ефективної реінтеграції ветеранів у цивільне життя та сприятиме їхньому повноцінному відновленню» , – відзначив Голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв.

Цей Меморандум відкриває шлях для розв’язання актуальних проблем у сфері лікування та реабілітації ветеранів, сприяючи покращенню умов для їхнього повноцінного відновлення.
Невдовзі в рамках даної спільної діяльності мають запрацювати тренінги з ментальної допомоги та саморозвитку для ветеранів.