Справжніх рятівників – військових лікарів привітали з днем медика

19.06
17 червня 2016 року під час проведення зборів ГО “Спілка ветеранів АТО” за ініціативою керівництва харківської обласної організації з нагоди професійного свята – дня лікаря було нагороджено відзнакою “За мужність та милосердя” учасників АТО – військових лікарів.
Нагороди отримали:

Руденко Владислав Володимирович

Харечко Віталій Леонідович

Коваленко Анатолій Анатолійович

Скляр Анатолій Іванович

Боков Сергій Костінтинович
«Ми із задоволенням сьогодні відзначаємо нагородами наших побратимів. Це військові медики, які були приписаними при військових частин та підрозділів, були на передовій, надавали першу невідкладну допомогу бійцям, виносили на плечах важкопоранених хлопців з поля бою. Вони врятували не одному нашому побратиму життя», – зазначив головний спеціаліст сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в Харківській області Юрій Корсунов.

Серед нагороджених – фельдшер 22-го окремого мотопіхотного батальйону Владислав Руденко. Він прослужив на передовій близько року: 6 місяців – у Луганській області та 2 – в Донецькій, рік тому був демобілізований. Згадує, як для того, щоб врятувати життя людині, довелося подолати кілька десятків кілометрів.

«Була важка евакуація з Донецької області. Нам довелося з Верхньоторецька везти бійця з вогнепальним наскрізним пораненням і важкою крововтратою до Червоноармійська: більше 70 кілометрів по поганій дорозі серед ночі. Довезли, людина вижила. Буквально через місяць він повернувся до строю, – розповів Владислав Руденко. – Сьогоднішня нагорода для мене надзвичайно приємна. Це оцінка того, що я зробив. Це приємно і почесно».

Ще раз дякуємо справжнім рятівникам – військовим лікарям за їхню небезпечну службу та допомогу на фронті!

5 6