Спрощено прийняття на держслужбу демобілізованих та учасників АТО, які отримали поранення

04.09

Міноборони дозволило спрощення процедури прийняття на державну службу демобілізованих і отримали поранення учасників АТО.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

“Внесено зміни до пункту 1 постанови Кабінету міністрів України від 17 червня 1994 року № 423” Про деякі питання застосування статей 4, 15, 27 закону України “Про державну службу”. Відповідну постанову Кабінету міністрів було ухвалено на засіданні уряду 26 серпня 2015 “, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі поінформували, що вказана постанова дозволяє спростити процедуру прийняття на держслужбу (без конкурсного відбору або стажування) військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, і тих військовослужбовців, учасників АТО, які під час участі в операції, отримали поранення і були звільнені з військової служби в запас або відставку за станом здоров’я.

Також в Міноборони зазначили, що постанову розроблено на виконання п. 36 плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО, затвердженого розпорядженням Кабміну України від 31 березня 2015 № 359-р, яким передбачено визначення процедури прийняття на державну службу демобілізованих військовослужбовців.

“Реалізація постанови не потребує додаткових витрат з державного бюджету України”, – підкреслили у відомстві