СПРИЯННЯ ВЕТЕРАНСЬКОМУ БІЗНЕСУ

10.01

Сьогодні відбулося підписання меморандуму між ГО «Спілка ветеранів АТО» і Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва в рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина».

Завдяки цьому меморандуму стала можливою співпраця в організації і проведенні заходів з питань розвитку ветеранського бізнесу, підприємництва, а також у працевлаштуванні, самозайнятості, отриманні відповідних навичок та освіти учасників російсько-української війни та членів їх родин, сімей загиблих захисників і захисниць України.

«Меморандум відкриває нові двері для розвитку ветеранського бізнесу, допомагає влаштуватися на роботу або розвивати власний стартап. Це не лише про робочі місця – це можливість отримати нові навички, навчатися, вдосконалюватися, щоб знайти своє місце у цивільному житті після повернення з фронту», – зазначає Голова ради ГО «Спілка ветеранів АТО» Сергій Бабаєв.

У січні 2024 року стартує серія бізнес-семінарів «Лабораторія успіху» – заходи для молодих підприємців в межах програми «Школа малого бізнесу».

Зареєструватися можна за посиланням. Заявки приймаються до 15 січня.

Серію бізнес-семінарів організовують ГУ ДПС у Харківській області, Харківський обласний центр молоді, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, навчально-науковий інститут «Каразінський банківський інститут», українська інженерно-педагогічна академія, ХОГО «Спілка ветеранів АТО», громадська організація «ФОПРАЗОМUA», Харківська філія обласного центру зайнятості.
Запрошуємо ветеранів та членів їх родин долучитися до ініціативи!

Розклад занять зазначений у документі.