Стартував проект допомоги ветеранам АТО “Порада. Підтримка. Допомога-2017”

21.07

У Харкові стартував проект допомоги ветеранам АТО “Порада. Підтримка. Допомога-2017”, який реалізується за допомогою МБФ “Відродження” та БФ “Допомога ветеранам АТО”.

Це  розповіли організатори проекту у прес-центрі “Накiпело”.

Юристи “Спiлка ветеранів АТО” та “Харківська правозахисна група” будуть безкоштовно консультувати військових і членів їх сімей, допомагати їм в оформленні документів і пільг.

“Найголовніша проблема – це був загальмований процес виділення землі АТОшнікам через постанову Кабміну про Стратегію управління земельними ресурсами”, – говорить керівник юрдепартаменту             “Спiлка  ветеранів АТО” Микола Сапєлкін.

Не менш актуальними залишаються питання шлюборозлучного процесу і справи по самовільному залишенню військової частини. Тому тепер юристи представлятимуть інтереси АТОшніков в суді також і по адміністративним, і у кримінальних справах.

“Ми надамо допомогу тим, хто до нас звернеться через організацію “Спiлка ветеранів АТО” в обґрунтованих випадках”, – сказала керівник громадської приймальні “Харківська правозахисна група” Людмила Клочко.

71

Проект триватиме півроку.

Звернутися за консультацією в Харкові можна за адресою: Сумська, 96, офіс 8.

Крім того, організатори планують щотижня робити виїзди в районні центри Харківської області.