Стартує проєкт турботи про здоров’я ветеранів та їх родин: знижки на медичні послуги та аналізи  

13.01

Сьогодні ГО “Спілка ветеранів АТО” та ГО “Дружини ветеранів АТО” підписали меморандум про співпрацю з медичним центром “AVN Clinic & Medical Lab”, в рамках якого передбачається надання комплексних знижок (до 20%) на якісні медицинські послуги та аналізи – як ветеранам, так і членам їх сімей.
Як зауважив голова ГО “Спілка ветеранів АТО” Сергій Бабаєв:
“Кожен громадянин України має право на здоров’я. Але особливо важливо реалізувати це право для тих, хто був вимушений був жертвувати цим здоров’ям заради своєї Батьківщини, а також надати таке право їхнім близьким. Саме для цього ми і підписали сьогодні меморандум з “AVN Clinic & Medical Lab”.

“AVN Clinic & Medical Lab” – як соціально відповідальне піідприємство, вважає за необхідне допомагати ветеранам покращувати своє здоров’я. За словами очільника центру, Олексія Бузіни, ветерани можуть розраховувати на знижки на різноманітні обстеження й аналізи, деякі хірургічні операції з невисоким рівнем втручання.
З переліком медичних послуг та аналізів, їхньою вартістю можна ознайомитися на сайті:
https://www.avnclinic.com.ua.
Безпосередньо медичний центр
“AVN Clinic & Medical Lab” знаходиться неподалік від Держпрому, за адресою:
Харків, вул. Юри Зойфера, 6.

Цей проект буде реалізовуватися за умовами попередньої реєстрації бажаючих – ветеранів та членів їх родин у офісі спілки (Держпром, 6 під’їзд, 1 поверх, 19 офіс).