image not found

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРгаНІЗАЦІЯ «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО»

Стати Партнером

Заповнити форму
humans

Харківська областна громадська організація “Спілка ветеранів АТО”

Дякуємо за ваш інтерес у співпраці з нами для підтримки ветеранів. Наша місія полягає у тому, щоб забезпечити їм необхідну підтримку та повагу, які вони заслуговують.

Хто ми ?

Ми - громадська організація Слобожанщини, яка об'єднує та підтримує учасників АТО/ООС та широкомасштабної війни 2022 р., котрі потребують допомоги після пережитих бойових дій.

Навіщо ставати нашим партнером?

Спільна місія: Ми ділимося загальною місією надання підтримки ветеранам після бойових дій і шукаємо партнерів, які готові приєднатися до нашої спільної справи.

Взаємна вигода: Співпраця з нами може призвести до підвищення вашого бренду та створення позитивного впливу на вашу громадську репутацію, а також сприятиме залученню нових клієнтів, які підтримують благодійну справу.

Відкритість до нових ідей: Ми завжди відкриті до нових ініціатив та пропозицій щодо розвитку наших програм та послуг для ветеранів.

Як стати нашим партнером?

Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами для підтримки ветеранів, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом партнерських відносин за допомогою контактної форми або електронною поштою. Наша команда готова обговорити всі можливості співпраці та вислухати ваші пропозиції.

Наші партнери

Ми пишаємося нашими поточними партнерами, які допомагають нам реалізовувати наші місії та програми. Долучайтеся до нашої команди партнерів і разом ми зможемо зробити більше для наших ветеранів!

Ставайте нашим партнером!

Форма для зв’язку з нами для подальшої взаємодії. Запевняємо, що ми будемо використовувати цю інформацію виключно для комунікаційних цілей.