Створено Штаб супротиву проросійському реваншу

04.07
3 липня 2019 року представниками громадських організацій атовців, волонтерами та активістами було створено Харківський обласний Штаб супротиву проросійському реваншу (ШСПР).
Зараз, у цей період – в якому, як ми бачимо, президентська вертикаль влади ще не встановилася і вибори у Верховну Раду повинні  остаточно визначити конфігурацію внутрішньої та зовнішньої політики нашої держави, громадські обєднання ветеранів війни на Сході стверджують: результати Революції Гідності та 5 років війни не можуть поставлені під сумнів в угоду будь-яким політичним проектам.
До нас щоденно звертаються учасники АТО, рідні загиблих у війні на Сході – з вимогами пояснити – що відбувається і що далі з усім цим робити.
Для поширення і пропаганди позиції патріотичної спільноти Харківщини, щодо останніх подій, заходів та призначень новітньої влади і було створено Харківський обласний Штаб супротиву проросійському реваншу – координаційний центр усіх українських патріотичних сил та активістів нашого регіону.
На наш погляд, для Харківщини, у якій тільки завдяки завзяттю і рішучим діям наших патріотів, було переможено у 2014 році проросійську пяту колону – це наразі найважливіше завдання.
Ми памятаємо і штурм обладміністрації навесні 2014 року і тих, хто  тоді підіймав російські прапори на майдані Свободи. Вони залишились, вони чекають реваншу.
Але ми пройшли війну і частина з неї вже назавжди залишилася в нас. Ми впевнені, що вони не захочуть розпалювати її тут: досвід Донбасу та Луганську дуже наочний – а в 60 км від нас чатують російські війська.
Від обєднань учасників АТО до складу засновників Харківського обласного Штабу супротиву проросійському реваншу.увійшли:
ГО “Спілка ветеранів АТО”, ГС “Національне обєднання ветеранів АТО”, ГО “Спілка інвалідів-учасників АТО “Непереможні”, ГО “Ветеранське обєднання сприяння обороні України”
Запрошуємо усіх патріотів в цей час забути про образи та непорозуміння, обєднатися та долучатися до Руху Супротиву!
Сторінка ШСПР у фейсбуці: