Святкова хода до Дня захисника України в Харкові

15.10

Представники  ГО «Спілка ветеранів АТО» разом з патріотичними організаціями, волонтерами та ветеранами АТО в камуфляжі і національних костюмах пройшли колоною по центральній вулиці Харкова. Над колоною майоріли прапори України, організацій, політичних партій і громадських рухів. Волонтери та активісти розгорнули стометрової прапор України, яке склали з двох окремих полотнищ і довірили нести людям, які відстояли в ці нелегкі роки свободу і незалежність України.

Пройшовши по вулиці Сумській, скандуючи гасла «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Герої не вмирають!» Колона дійшла до намету «Все для фронту», розташованої на найбільшій площі Європи. Перед наметом відбувся нетривалий мітинг. На самому початку мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих на фронті українських воїнів, бійців, які боролися за свободу України. До мікрофона по черзі підходили ветерани АТО, депутати, активісти євромайдан, представники козацтва, поети.

Після мітингу виклали запаленими лампадками герб України. Від намети більшість мітингувальників пройшли в другий кінець площі.

sk155869_1 sk155934

sk155954_1 sk155986

sk156022 sk156126

oacza_io024