Сили Територіальної Оборони – як фундамент майбутньої держави

06.09
Події лютого 2022 року продемонстрували нездатність державної влади  підготувати свій народ до широкомасштабної війни.
Власне, в цьому кривавому горнилі війни і розпочався бойовий шлях підрозділів Сил ТрО – які значною мірою і стали на заваді просуванню російських окупаційних військ в перші місяці війни. В надзвичайно короткі терміни були сформовані батальйони, бригади – до лав яких добровольцями вступили десятки тисяч патріотів.
Але станом на зараз, після 18 місяців безперервної війни, переваги й недоліки використання ТрО в бойовій обстановці достатньо наочні.Ветерани і всі ті, хто бачить на власні очі події на фронті,все більш чітко  розуміють необхідність внесення певних змін у принципи застосування підрозділів ТрО та стратегію їхнього побудування.
На наше глибоке переконання: час, коли теробороновцями закривали дірки на найважчих ділянках фронту – пройшов. Війна перейшла у стадію довготривалого виснажливого конфлікту, “великого АТО/ООС” – в умовах якого треба і планувати посилення обороноздатності держави на роки й десятиліття вперед.
І саме підрозділи ТрО мають стати на заваді сценаріям, аналогічним лютому 2022 року – стримуючи “неочікуваний та підступний” наступ московитів. Адже найкраща зброя в державі – це добре підготовлені патріоти.
Тому ГО “Спілка ветеранів АТО” офіційно звертається зараз до командування ЗСУ з проханням розглянути можливість обговорення та внесення відповідних змін до принципів підпорядкування, застосування та формування Сил ТрО.
IMG_20230906_205236_862IMG_20230906_205240_510