Ситуація з лікуванням військовослужбовців

10.03

В рамках програми  правової допомоги військовослужбовцям, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” відвідали харківський військовий шпиталь.
На цей час, на жаль, наявна достатньо велика кількість звернень від бійців щодо медичної сфери:
порушень їх прав під час лікування, порядку надання медичної допомоги, оформлення поранень, проходження ВЛК ітп.
З метою виявлення даної проблематики та  усунення можливих порушень і була проведена зустріч з керівництвом харківського військового шпиталю, одного з основних медичних закладів для військовослужбовців на сході України. Також Сергій Бабаєв, голова ради ГО “Спілка ветеранів АТО” особисто відвідав воїнів-побратимів, які зараз проходять лікування в цьому закладі.
Маємо визначити значну роботу, проведену керівництвом військового шпиталю. Зважаючи на значну кількість хворих та поранених бійців, з метою рішення питання відстоювання багатогодинних черг до необхідних спеціалістів, у шпиталі вже запроваджена система електроного запису на приймання до лікаря.
За допомогою QR – коду потенційний відвідувач реєструється в системі, яка визначає йому час та порядок вільного прийому. Також для осіб з частковою втратою можливості повноцінного пересування  облаштовані відповідні місця для відпочинку. Проблеми із забезпеченням ліками відсутні.
У підсумку маємо відмітимо реальний виклик Медичним Силам ЗСУ – які тепер, внаслідок величезної  кількості поранених та хворих, зіштовхнулися з різким перевантаженням своєї структури: як лікувальних закладів, так і по  окремим напрямкам, і відповідно, фахівців в них.
Впевнені, що командування ЗСУ прийме необхідні ефективні дії – для вирішення даної проблематики.

IMG-20230309-WA0007 Screenshot_20230310-082558_WhatsApp Screenshot_20230310-082556_WhatsApp Screenshot_20230310-082516_WhatsApp